Home / Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • TIGER

  CZESKI PRODUCENT MASZYN SPAWALNICZYCH TIGER jest jednym z największych Czeskich producentów techniky spawalniczej, od samego początku zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą techniki spawalniczej łącznie z wyposażeniem dla spawalnictwa. Spawarki marki Tiger były do roku 2007 przeznaczone tylko na eksport, gdzie zanotowaly wielke powodzenie, dlatego ich dystrybucja rozszerza się na czeski, slowacki i polski rynek.

 • KUHTREIBER

  FIRMA KÜHTREIBER, S.R.O. jest jednym z największych Czeskich producentów techniki spawalniczej, która byla zalożona roku 1998 jako zakład rodzinny, od samego początku zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażem techniky spawalniczej włącznie z wyposażeniem dla spawalnictwa. Swoje wyroby exportuje na 5 kontynentów do więncej niż 25 krajów świata.

 • FENIX

  Fénix 160 - 200 są to małe przenośne odporne na spadek napięcia urządzenia spawalnicze do spawania metodą MMA i TIG. Urządzenia FÉNIX charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami spawalniczymi podczas normalnego użytkowania jak również po podłączeniu pod agragat oraz przy zasilaniu z długich przedłużaczy. Idealna charakterystyka łuku gwarantuje jego stabilność również w przypadku niestabilnego napięcia zasilającego lub przy długich przewodach zasilających (nawet do 200m).

 • AKCESORIA

  Niezbędne akcesoria i wyposażenie dodatkowe do spawarek.

  Wszystko co potrzebujesz żeby skompletować swoją spawarkę.

 • CHEMIA SPAWALNICZA

  Preparaty stosuje się w celu ochrony dysz palników, uchwytów, końcówek prądowych, narzędzi
  oraz powierzchni spawanych. Zabezpiecza przed przywieraniem i wtapianiem się odprysków
  spawalniczych.

 • SERWIS i CZĘŚCI

  Części zamienne do sprzedawanych przez nas urządzeń spawalniczych. Wszystko co jest potrzebne do naprawy, konserwacji i utrzymania spawarki w dobrym stanie.

 • PROMOCJE

  W tym dziale znajdziesz promowane przez nas produkty w obniżonych cenach lub z ekstra gratisamy.

 • WYPRZEDAŻ