Wyróżnienie dla FENIX 200PFC

Wyróżnienie dla FENIX 200PFC
0głosuj
1 2 3 4 5
Dziękujemy za głos ten artykuł

W Expo Silesia zakończyła się tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów SpawalniczychExpoWELDING 2012 – czołowej imprezy spawalniczej w Europie Środkowej. 

Na targach swoje nowości zaprezentowało wielu wystawców, m.in. Kuhtreiber s.r.o., Kemppi sp. z o.o., Fronius, Stigal, Supra, Eckert, Multimet, F.N. Glob, itp. 

Wśród nich czeski producent urządzeń spawalniczych Kuhtreiber zaprezentował oficjalnie najnowszą linię spawarek FENIX

Największemu zainteresowaniu cieszyło się topowy model FENIX 200 PFC, technologia PFC gwarantuje stabilny proces spawalniczy przy skokach napięcia w sieci elektrycznej również przy zasilaniu z długich przedłużaczy jak i przy podłączeniu do agregatu prądotwórczego bez widocznych zmian na łuku spawalniczym. Urządzenie jest w stanie pracować już od 90 V w sieci elektrycznej. 

FENIX 200 PFC jest w stanie na tym samym bezpieczniku z sieci uzyskać o 40% wyższą moc w porównaniu do klasycznych urządzeń spawalniczych (np. tam gdzie klasyczna spawarka wybija bezpieczniki przy 150 A, FENIX 200 PFC spawa bez problemu prądem 200 A).

W konkursie na najlepsze produkty prezentowane przez wystawców targów ExpoWELDING 2012, Producent Kuhtreiber s.r.o. został nagrodzony wyróżnieniem za spawarkę Fenix 200PFC, jako urządzenie spawalnicze do metody MMA + TIG LIFT ARC.

Komentarze

There is no comment

Zostaw komentarz

Podaj swoje imię
Wypełnij swoje imię
Wypełnij swój adres e-mail
WWW
Wpisz swój komentarz
Wprowadź powyższy kod captcha